plasma-mobile - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Waydroid Integration
ca: Integració del Waydroid

en: Waydroid is not installed
ca: El Waydroid no està instal·lat

en: Check installation
ca: Comprova la instal·lació

en: Downloading Android and vendor images.
    It can take a few minutes.
ca: S'estan baixant les imatges d'Android i del proveïdor.
    Pot trigar alguns minuts.

en: Waydroid is resetting.
    It can take a few seconds.
ca: El Waydroid s'està reiniciant.
    Pot trigar alguns segons.

en: The Waydroid session is not running.
ca: No s'està executant la sessió del Waydroid.

en: Start the session
ca: Inicia la sessió

en: Waydroid session is starting.
    It can take a few seconds.
ca: El Waydroid s'està iniciant
    Pot trigar alguns segons.

en: Waydroid applications
ca: Aplicacions Waydroid

[ctx: @action:button]
en: Install APK
ca: Instal·la APK

en: You must select a local file
ca: Cal seleccionar un fitxer local

[ctx: @action:button]
en: Delete the application
ca: Suprimeix l'aplicació

en: General information
ca: Informació general

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Copy
ca: Copia

en: Waydroid status
ca: Estat del Waydroid

en: Running
ca: En execució

en: Stop session
ca: Atura la sessió

en: Certify my device for Google Play Protect
ca: Certifica el meu dispositiu per a Google Play Protect

en: Installed applications
ca: Aplicacions instal·lades

en: Reset Waydroid
ca: Reinicialitza el Waydroid

[ctx: @title:window]
en: Confirm Waydroid Reset
ca: Confirmeu la reinicialització del Waydroid

en: Are you sure you want to reset Waydroid? This is a destructive action, and will wipe all user data.
ca: Confirmeu que voleu reinicialitzar el Waydroid? Aquesta és una acció destructiva i esborrarà totes les dades de l'usuari.

en: Waydroid properties
ca: Propietats del Waydroid

en: May require restarting the Waydroid session to apply
ca: Pot requerir reiniciar la sessió del Waydroid per a aplicar

en: Multi Windows
ca: Finestres múltiples

en: Enables/Disables window integration with the desktop
ca: Activa/desactiva la integració de les finestres amb l'escriptori

en: Suspend
ca: Suspèn

en: Let the Waydroid container sleep (after the display timeout) when no apps are active
ca: Permet que el contenidor Waydroid dormi (després del temps d'espera de la pantalla) quan no hi hagi cap aplicació activa

en: Allow android direct access to hotplugged devices
ca: Permet l'accés directe d'Android als dispositius connectats

en: Downloading %1MB/%2MB Speed %3
ca: S'està baixant %1MB/%2MB Velocitat %3

en: Google Play Protect configuration
ca: Configuració de Google Play Protect

en: Fetching your Android ID.
    It can take a few seconds.
ca: S'està recuperant l'ID de l'Android.
    Pot trigar alguns segons.

en: When launching Waydroid with GAPPS for the first time, you will be notified that the device is not certified for Google Play Protect. To self certify your device, paste the Android ID in the field on the website. Then, give the Google services some minutes to reflect the change and restart Waydroid.
ca: En llançar el Waydroid amb GAPPS per primera vegada se us notificarà que el dispositiu no està certificat per a Google Play Protect. Per certificar el vostre dispositiu, enganxeu l'ID de l'Android al camp del lloc web. A continuació, espereu alguns minuts a que els serveis de Google consolidin el canvi i reinicieu el Waydroid.

[ctx: @action:button]
en: Copy Android ID and open the website
ca: Copia l'ID de l'Android i obre el lloc web

en: Initial configuration
ca: Configuració inicial

en: System type
ca: Tipus de sistema

en: Configure Waydroid
ca: Configura el Waydroid
