plasma-mobile - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
ca: Dades mòbils

en: Not Available
ca: No disponible

en: APN needs to be configured in the settings
ca: Cal configurar un APN a l'arranjament

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: No SIM inserted
ca: No s'ha inserit cap SIM
