plasma-mobile - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
ca@valencia: Grava la pantalla

en: Recording…
ca@valencia: S'està gravant…

en: Writing…
ca@valencia: S'està escrivint…

en: Tap to start recording
ca@valencia: Toqueu per a iniciar la gravació

en: Screen is being captured…
ca@valencia: S'està capturant la pantalla…

en: Please wait…
ca@valencia: Espereu…

en: New Screen Recording
ca@valencia: Gravació de pantalla nova

en: New Screen Recording saved in %1
ca@valencia: S'ha guardat la gravació de pantalla nova a %1
