plasma-mobile - en to ca@valencia translation catalogue (26 entries)

en: Invalid input.
ca@valencia: Entrada no vàlida.

en: Connect to
ca@valencia: Connecta a

en: Edit
ca@valencia: Edita

en: Available Networks
ca@valencia: Xarxes disponibles

en: Add New Connection
ca@valencia: Afig una connexió nova

en: Save
ca@valencia: Guarda

en: Hidden Network
ca@valencia: Xarxa oculta

[ctx: @title:group]
en: Security
ca@valencia: Seguretat

en: Security type
ca@valencia: Tipus de seguretat

en: None
ca@valencia: Cap

en: WEP Key
ca@valencia: Clau WEP

en: Dynamic WEP
ca@valencia: WEP dinàmica

en: WPA/WPA2 Personal
ca@valencia: WPA/WPA2 personal

en: WPA/WPA2 Enterprise
ca@valencia: WPA/WPA2 corporativa

en: WPA3 Personal
ca@valencia: WPA3 personal

en: WPA3 Enterprise
ca@valencia: WPA3 corporativa

en: Password
ca@valencia: Contrasenya

en: Authentication:
ca@valencia: Autenticació:

en: Tunneled TLS
ca@valencia: TLS en túnel

en: Protected EAP
ca@valencia: EAP protegit

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
ca@valencia: Configuració IP

en: Automatic
ca@valencia: Automàtica

en: IP Address
ca@valencia: Adreça IP

en: Gateway
ca@valencia: Passarel·la

en: Network prefix length
ca@valencia: Llargària del prefix de xarxa

en: Password…
ca@valencia: Contrasenya…
