plasma-mobile - en to ca@valencia translation catalogue (41 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
ca@valencia: Obri l'assistent de començament inicial sense modificar la configuració

en: © 2024 KDE Community
ca@valencia: © 2024 Comunitat KDE

en: Edit APN
ca@valencia: Edita l'APN

en: Name
ca@valencia: Nom

en: Username
ca@valencia: Nom d'usuari

en: Password
ca@valencia: Contrasenya

en: Network type
ca@valencia: Tipus de xarxa

en: Only 4G
ca@valencia: Només 4G

en: Only 3G
ca@valencia: Només 3G

en: Only 2G
ca@valencia: Només 2G

en: Any
ca@valencia: Qualsevol

en: Cellular
ca@valencia: Mòbil

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
ca@valencia: Configureu l'APN següent per a les dades mòbils, la informació addicional estarà disponible en el vostre operador.

en: You are connected to the mobile network.
ca@valencia: Esteu connectat/da a la xarxa mòbil.

en: Please insert a SIM card into your device.
ca@valencia: Inseriu una targeta SIM en el vostre dispositiu.

en: Your device does not have a modem available.
ca@valencia: El dispositiu no té cap mòdem disponible.

en: Mobile Data
ca@valencia: Dades mòbils

en: Edit
ca@valencia: Edita

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

en: Add APN
ca@valencia: Afig un APN

en: Complete!
ca@valencia: Finalitzat!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
ca@valencia: El dispositiu ara està llest. <br /><br />Gaudiu <b>%1</b>!

en: Before we get started…
ca@valencia: Abans de començar…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
ca@valencia: Ajusteu la brillantor de la pantalla perquè siga confortable durant el procés d'instal·lació.

en: Adjust the size of elements on the screen.
ca@valencia: Ajusteu la mida dels elements a la pantalla.

en: Display Scaling
ca@valencia: Escalat de la pantalla

en: Dark Theme
ca@valencia: Tema fosc

en: Time and Date
ca@valencia: Hora i data

en: Select your time zone and preferred time format.
ca@valencia: Seleccioneu la zona horària i el format de l'hora.

en: 24-Hour Format
ca@valencia: Format de 24 hores

en: Invalid input.
ca@valencia: Entrada no vàlida.

en: Connect to
ca@valencia: Connecta a

en: Network
ca@valencia: Xarxa

en: Connect to a WiFi network for network access.
ca@valencia: Connecta amb una xarxa Wi-Fi per a l'accés a la xarxa.

en: Password…
ca@valencia: Contrasenya…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
ca@valencia: Us donem la benvinguda a<br/><b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
ca@valencia: Funciona amb<br/><b>%1</b>

en: Next
ca@valencia: Següent

en: Initial Start
ca@valencia: Començament inicial

en: Back
ca@valencia: Arrere

en: Finish
ca@valencia: Finalitza
