plasma-mobile - en to ca@valencia translation catalogue (6 entries)

en: Configure Hotspot
ca@valencia: Configura un punt d'accés

en: Hotspot
ca@valencia: Punt d'accés

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
ca@valencia: Compartiu la connexió amb Internet amb altres dispositius com a una xarxa Wi-Fi.

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Hotspot SSID
ca@valencia: SSID del punt d'accés

en: Hotspot Password
ca@valencia: Contrasenya del punt d'accés
