plasma-mobile - en to ca@valencia translation catalogue (50 entries)

en: Folder
ca@valencia: Carpeta

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
ca@valencia: Busca aplicacions…

en: This widget was not found.
ca@valencia: No s'ha trobat este giny.

en: Configure…
ca@valencia: Configura…

en: Options
ca@valencia: Opcions

en: Widget Options
ca@valencia: Opcions del giny

en: Remove widget
ca@valencia: Elimina el giny

en: Configure widget
ca@valencia: Configura el giny

en: Remove
ca@valencia: Elimina

en: Release to configure, drag to move
ca@valencia: Deixeu anar per a configurar, arrossegueu per a moure

en: Confirm Folder Deletion
ca@valencia: Confirmeu la supressió de la carpeta

en: Are you sure you want to delete this folder?
ca@valencia: Segur que voleu suprimir esta carpeta?

en: Widgets
ca@valencia: Ginys

[ctx: @action:button The word 'new' refers to widgets]
en: Get New Widgets…
ca@valencia: Obtín ginys nous…

[ctx: @action:button]
en: Get New Widgets…
ca@valencia: Obtín ginys nous…

en: Icons
ca@valencia: Icones

en: Application
ca@valencia: Aplicació

en: Number of rows
ca@valencia: Nombre de files

en: Number of columns
ca@valencia: Nombre de columnes

en: Size of icons on homescreen
ca@valencia: Mida de les icones en la pàgina d'inici

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
ca@valencia: Les files i columnes s'intercanviaran depenent del gir de la pantalla.

en: Homescreen
ca@valencia: Pantalla d'inici

en: Show labels on homescreen
ca@valencia: Mostra les etiquetes a la pàgina d'inici

en: Show labels in favorites bar
ca@valencia: Mostra les etiquetes a la barra de preferits

en: Lock layout
ca@valencia: Bloca la disposició

en: Page transition effect
ca@valencia: Efecte de transició de pàgina

en: Slide
ca@valencia: Lliscament

en: Cube
ca@valencia: Cub

en: Fade
ca@valencia: Esvaïment

en: Stack
ca@valencia: Pila

en: Rotation
ca@valencia: Gir

en: Double tap to lock device
ca@valencia: Toc doble per a bloquejar el dispositiu

en: Favorites Bar
ca@valencia: Barra de preferits

en: Show background
ca@valencia: Mostra el fons

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
ca@valencia: Fons de pantalla

en: Wallpaper blur effect
ca@valencia: Efecte de difuminat del fons de pantalla

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
ca@valencia: Sense

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
ca@valencia: Senzill

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
ca@valencia: Complet

en: Export layout
ca@valencia: Exporta la disposició

en: Import layout
ca@valencia: Importa una disposició

en: Export layout to
ca@valencia: Exporta la disposició a

en: Import layout from
ca@valencia: Exporta la disposició des de

en: Export Status
ca@valencia: Estat de l'exportació

en: Failed to export to %1
ca@valencia: Ha fallat mentre s'exportava a %1

en: Homescreen layout exported successfully to %1
ca@valencia: La disposició de la pantalla d'inici s'ha exportat correctament a %1

en: Confirm Import
ca@valencia: Confirmeu la importació

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
ca@valencia: Sobreescriurà la vostra disposició existent de la pantalla d'inici!

en: Wallpapers
ca@valencia: Fons de pantalla

en: Settings
ca@valencia: Configuració
