plasma-mobile - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: General
cs: Obecné

en: Animations
cs: Animace

en: Task Switcher
cs: Přepínač úloh

en: Quick Settings
cs: Rychlé nastavení

en: Vibration Intensity
cs: Intenzita vibrací

[ctx: Low intensity]
en: Low
cs: Nízká

[ctx: Medium intensity]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: High intensity]
en: High
cs: Vysoká

[ctx: Long duration]
en: Long
cs: Dlouhá

[ctx: Medium duration]
en: Medium
cs: Střední

[ctx: Short duration]
en: Short
cs: Krátká
