plasma-mobile - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
cs: Změny rozvržení byly zakázány správcem systému

en: General
cs: Obecné

en: Wallpaper Plugin
cs: Modul tapet

en: The wallpaper plugin to use.
cs: Modul tapety, který bude použit.

en: Wallpaper Plugins
cs: Moduly tapet

en: Get New Plugins…
cs: Získat nové moduly…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
cs: Změny rozložení musí být aplikovány před ostatními změnami

en: Apply now
cs: Aplikovat nyní

en: Wallpaper
cs: Tapeta

en: Change Wallpaper
cs: Změnit tapetu

en: Configure
cs: Nastavit
