plasma-mobile - en to cs translation catalogue (9 entries)

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
cs: Složka

en: Remove from favourites
cs: Odebrat z oblíbených

en: Move out of folder
cs: Přesunout ze složky

en: Add to favourites
cs: Přidat k oblíbeným

en: Applications
cs: Aplikace

en: Wallpapers
cs: Tapety

en: Settings
cs: Nastavení

en: Homescreen Settings
cs: Nastavení domácí obrazovky

en: Homescreen
cs: Domácí obrazovka
