plasma-mobile - en to de translation catalogue (12 entries)

en: General
de: Allgemein

en: Animations
de: Animationen

en: Navigation Panel
de: Navigationsbereich

en: Task Switcher
de: Anwendungsumschalter

en: Quick Settings
de: Schnelleinstellungen

[ctx: Low intensity]
en: Low
de: Niedrig

[ctx: Medium intensity]
en: Medium
de: Mittel

[ctx: High intensity]
en: High
de: Hoch

en: Vibration Duration
de: Vibrationsdauer

[ctx: Long duration]
en: Long
de: Lang

[ctx: Medium duration]
en: Medium
de: Mittel

[ctx: Short duration]
en: Short
de: Kurz
