plasma-mobile - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Configure Hotspot
eo: Agordi Retkaptejon (hotspot)

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
eo: Kundividu vian interretan konekton kun aliaj aparatoj kiel ViFi-reto.

en: Settings
eo: Agordoj

en: Hotspot SSID
eo: Hotspot-SSID

en: Hotspot Password
eo: Retkapteja pasvorto
