plasma-mobile - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
eo: Kopii al Tondujo

en: View Error Details…
eo: Rigardi Erardetalojn…

en: Open %1
eo: Malfermi %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
eo: Aranĝŝanĝoj estis limigitaj de la sistemadministranto

en: General
eo: Ĝenerala

en: Homescreen Layout
eo: Hejma ekrano Aranĝo

en: The homescreen layout to use.
eo: La hejmekrana aranĝo por uzi.

en: Wallpaper Plugin
eo: Tapeta Kromaĵo

en: The wallpaper plugin to use.
eo: La tapeta kromaĵo por uzi.

en: Wallpaper Plugins
eo: Tapetaj Kromaĵoj

en: Get New Plugins…
eo: Akiri novajn kromaĵojn…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
eo: Aranĝoŝanĝoj devas esti aplikataj antaŭ ol aliaj ŝanĝoj povas esti faritaj

en: Apply now
eo: Apliki nun

en: Wallpaper
eo: Tapeto

en: Enter PIN
eo: Enigu PIN

en: Wrong PIN
eo: Malĝusta PIN

en: Panel Focus Indicator
eo: Panela Fokus-Indikilo
