plasma-mobile - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
eo: Malfermas la komencan startsorĉiston sen modifi agordon

en: © 2024 KDE Community
eo: © 2024 KDE-Komunumo

en: Edit APN
eo: Redakti APN

en: Name
eo: Nomo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Network type
eo: Reto tipo

en: Only 4G
eo: Nur 4G

en: Only 3G
eo: Nur 3G

en: Only 2G
eo: Nur 2G

en: Any
eo: Ajna

en: Cellular
eo: Ĉela

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
eo: Bonvolu agordi vian APN sube por moveblaj datumoj, pliaj informoj estos disponeblaj kun via portanto.

en: You are connected to the mobile network.
eo: Vi estas konektita al la movebla reto.

en: Please insert a SIM card into your device.
eo: Bonvolu enmeti SIM-karton en vian aparaton.

en: Your device does not have a modem available.
eo: Via aparato ne havas modemon disponebla.

en: Mobile Data
eo: Poŝtelefonaj Datumoj

en: Edit
eo: Redakti

en: Delete
eo: Forigi

en: Add APN
eo: Aldoni APN

en: Complete!
eo: Kompleta!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
eo: Via aparato nun estas preta. <br /><br />Ĝuu <b>%1</b>!

en: Before we get started…
eo: Antaŭ ol ni komencu…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
eo: Alĝustigu la ekranan brilon por esti komforta por la instala procezo.

en: Adjust the size of elements on the screen.
eo: Alĝustigu la grandecon de elementoj sur la ekrano.

en: Display Scaling
eo: Montra Skalado

en: Dark Theme
eo: Malhela Etoso

en: Time and Date
eo: Tempo kaj Dato

en: Select your time zone and preferred time format.
eo: Elektu vian horzonon kaj preferatan horformaton.

en: 24-Hour Format
eo: 24-Hora Formato

en: Invalid input.
eo: Nevalida enigo.

en: Connect to
eo: Konekti al

en: Network
eo: Reto

en: Connect to a WiFi network for network access.
eo: Konekti al WiFi-reto por retaliro.

en: Password…
eo: Pasvorto…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
eo: Bonvenon al<br/><b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
eo: Pelita de<br/><b>%1</b>

en: Next
eo: Sekva

en: Initial Start
eo: Komenca Starto

en: Back
eo: Reen

en: Finish
eo: Fini
