plasma-mobile - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Not Available
eo: Ne disponebla

en: APN needs to be configured in the settings
eo: APN bezonas agordon en la metoj

en: On
eo: En

en: Off
eo: El

en: No SIM inserted
eo: Neniu SIM enigita
