plasma-mobile - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Folder
eo: Dosierujo

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
eo: Serĉi aplikaĵojn…

en: General
eo: Ĝenerala

en: Remove
eo: Forigi

en: Widgets
eo: Fenestraĵoj

en: Icons
eo: Piktogramoj

en: Number of rows
eo: Nombro da vicoj

en: Number of columns
eo: Nombro da kolumnoj

en: Size of icons on homescreen
eo: Grandeco de piktogramoj sur hejmekrano

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
eo: La vicoj kaj kolumnoj interŝanĝiĝos depende de la ekranrotacio.

en: Homescreen
eo: Hejmekrano

en: Show labels on homescreen
eo: Montri etikedojn sur hejmekrano

en: Show labels in favorites bar
eo: Montri etikedojn en ŝatatbreto

en: Page transition effect
eo: Paĝtransira efiko

en: Slide
eo: Glito

en: Cube
eo: Kubo

en: Fade
eo: Dissolvo

en: Stack
eo: Stako

en: Rotation
eo: Rotacio

en: Favorites Bar
eo: Ŝatatobreto

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
eo: Ekranfono

en: Export layout to
eo: Eksporti aranĝon al

en: Import layout from
eo: Imsporti aranĝon de

en: Export Status
eo: Eksportostato

en: Failed to export to %1
eo: Malsukcesis eksporti al %1

en: Homescreen layout exported successfully to %1
eo: Eksportis hejmekranan aranĝon sukcese al %1

en: Confirm Import
eo: Konfirmi Importon

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
eo: Tio superskribos vian ekzistantan hejmekranan aranĝon!
