plasma-mobile - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
eu: Mugikorreko datuak

en: Not Available
eu: Ez dago erabilgarri

en: APN needs to be configured in the settings
eu: APNaren ezarpenak konfiguratu beharra dago

en: On
eu: Piztuta

en: Off
eu: Itzalita

en: No SIM inserted
eu: SIM sartu gabe
