plasma-mobile - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
eu: Grabatu pantaila

en: Recording…
eu: Grabatzen...

en: Writing…
eu: Idazten...

en: Tap to start recording
eu: Egin tak grabatzen hasteko

en: Screen is being captured…
eu: Pantaila atzematen ari da...

en: Please wait…
eu: Itxoin mesedez...

en: New Screen Recording
eu: Pantaila grabazio berria

en: New Screen Recording saved in %1
eu: Pantaila grabazio berria %1(e)an gorde da
