plasma-mobile - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Configure Hotspot
eu: Konfiguratu berogunea

en: Hotspot
eu: Berogunea

en: Share your internet connection with other devices as a Wi-Fi network.
eu: Partekatu zure internet konexioa beste gailu batzuekin Wi-Fi sare gisa.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Hotspot SSID
eu: Berogunearen SSID

en: Hotspot Password
eu: Berogunearen pasahitza
