plasma-mobile - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Folder
eu: Karpeta

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
eu: Bilatu aplikazioak…

en: This widget was not found.
eu: Ez du trepeta aurkitu.

en: Configure…
eu: Konfiguratu...

en: Options
eu: Aukerak

en: Widget Options
eu: Trepetaren aukerak

en: Remove widget
eu: Kendu trepeta

en: Configure widget
eu: Konfiguratu trepeta

en: Remove
eu: Kendu

en: Release to configure, drag to move
eu: Askatu konfiguratzeko, arrastatu mugitzeko

en: Confirm Folder Deletion
eu: Baieztatu karpeta ezabatzea

en: Are you sure you want to delete this folder?
eu: Ziur zaude karpeta hau ezabatu nahi duzula?

en: Widgets
eu: Trepetak

[ctx: @action:button The word 'new' refers to widgets]
en: Get New Widgets…
eu: Lortu trepeta berriak…

[ctx: @action:button]
en: Get New Widgets…
eu: Lortu trepeta berriak…

en: Wallpapers
eu: Horma-paperak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Homescreen Settings
eu: Pantaila nagusiaren ezarpenak

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Application
eu: Aplikazioa

en: Number of rows
eu: Errenkada-kopurua

en: Number of columns
eu: Zutabe-kopurua

en: Size of icons on homescreen
eu: Pantaila nagusiko ikonoen neurria

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
eu: Errenkadak eta zutabeak trukatu egingo dira pantaila biraketaren arabera.

en: Homescreen
eu: Pantaila nagusia

en: Show labels on homescreen
eu: Erakutsi etiketak pantaila nagusian

en: Show labels in favorites bar
eu: Erakutsi etiketak gogokoen barran

en: Lock layout
eu: Giltzatu antolamendua

en: Page transition effect
eu: Orrialde trantsizio efektua

en: Slide
eu: Irristada

en: Cube
eu: Kuboa

en: Fade
eu: Margultzea

en: Stack
eu: Pila

en: Rotation
eu: Biraketa

en: Double tap to lock device
eu: Ttak bikoitza gailua giltzatzeko

en: Favorites Bar
eu: Gogokoen barra

en: Show background
eu: Erakutsi atzeko planoa

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
eu: Horma-papera

en: Wallpaper blur effect
eu: Horma-paper lauso efektua

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
eu: Bat ere ez

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
eu: Sinplea

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
eu: Osoa

en: General
eu: Orokorra

[ctx: @action:button]
en: Switch between homescreens and more wallpaper options
eu: Aldatu pantaila-nagusien eta horma-paperen aukera gehiagoren artean

en: Export layout
eu: Esportatu antolaera

en: Import layout
eu: Inportatu antolaera

en: Export layout to
eu: Esportatu antolaera hona,

en: Import layout from
eu: Inportatu antolaera hemendik,

en: Export Status
eu: Esportatu egoera

en: Failed to export to %1
eu: %1(e)ra esportatzea huts egin du

en: Homescreen layout exported successfully to %1
eu: Pantaila nagusiaren antolaera ondo esportatu da %1(e)ra

en: Confirm Import
eu: Baieztatu inportatzea

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
eu: Horrek zure pantaila nagusiaren antolaera gainidatziko du!
