plasma-mobile - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: System Information
eu: Sistemaren informazioa

[ctx: @action:button]
en: Copy
eu: Kopiatu

en: Operating System
eu: Sistema eragilea

en: Webpage
eu: Web-orria

[ctx: @title:group]
en: Software
eu: Softwarea

en: KDE Plasma Version
eu: KDE Plasmaren bertsioa

en: KDE Frameworks Version
eu: KDE Frameworks bertsioa

en: Qt Version
eu: Qt bertsioa:

en: Kernel Version
eu: Muinaren bertsioa

en: OS Type
eu: SE mota

[ctx: @title:group]
en: Hardware
eu: Hardwarea

en: Processor | Processors
eu[0]: Prozesatzailea
eu[1]: Prozesatzaileak

en: Memory
eu: Memoria

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
eu: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
eu: Ezezaguna
