plasma-mobile - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
eu: Kopiatu arbelean

en: View Error Details…
eu: Ikusi erroreen xehetasunak...

en: Open %1
eu: Ireki %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
eu: Antolaeran aldaketak murriztu ditu administratzaileak

en: General
eu: Orokorra

en: Homescreen Layout
eu: Etxeko pantailaren antolaera

en: The homescreen layout to use.
eu: Etxeko pantailarekin erabili beharreko antolaera.

en: Wallpaper Plugin
eu: Horma-paper plugina

en: The wallpaper plugin to use.
eu: Horma-paperarekin erabili beharreko plugina.

en: Wallpaper Plugins
eu: Horma-paper pluginak

en: Get New Plugins…
eu: Lortu plugin berriak...

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
eu: Antolaera aldaketak ezarri behar dira beste aldaketarik egin aurretik

en: Apply now
eu: Ezarri orain

en: Wallpaper
eu: Horma-papera

en: Enter PIN
eu: Sartu PINa

en: Wrong PIN
eu: PIN okerra

en: Panel Focus Indicator
eu: Panelaren fokuaren adierazlea
