plasma-mobile - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Open with %1
eu: Ireki %1(e)rekin

en: Open with…
eu: Ireki honekin...

en: Open Containing Folder
eu: Ireki hau barnean duen karpeta

en: &Copy
eu: &Kopiatu

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
eu: Kopiatu kokalekua

en: Properties
eu: Propietateak

en: Clear All Notifications
eu: Garbitu jakinarazpen guztiak

en: On
eu: Piztuta

en: Off
eu: Itzalita

en: SIM Locked
eu: SIM giltzatuta

en: Output Devices
eu: Irteerako gailuak

en: Input Devices
eu: Sarrerako gailuak

en: Playback Streams
eu: Atzera-jotze korronteak

en: Recording Streams
eu: Grabatze korronteak

en: Device name not found
eu: Gailuaren izena ez da aurkitu

en: Show additional options for %1
eu: Erakutsi %1(e)rako aukera osagarriak

[ctx: volume percentage]
en: %1%
eu: % %1

[ctx: only used for sizing, should be widest possible string]
en: 100%
eu: % 100

en: Notification Sounds
eu: Jakinarazpen soinuak

en: Stream name not found
eu: Korronte-izena ez da aurkitu

en: Unmute
eu: Ozendu

en: Mute
eu: Isilarazi

en: configure audio streams
eu: konfiguratu audio-korronteak

en: Open audio settings
eu: Ireki audio-ezarpenak

en: %1%
eu: % %1

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
eu: Bilatu...

en: No media playing
eu: Ez da euskarririk jotzen ari

en: Previous track
eu: Aurreko pista

en: Play or Pause media
eu: Euskarria jo edo eten

en: Next track
eu: Hurrengo pista

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
eu: Kopiatu estekaren helbidea

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
eu: Kopiatu

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
eu: Hautatu dena

[ctx: Reply to message]
en: Reply
eu: Erantzun

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
eu: %1(e)tik %2

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
eu[0]: %1 fitxategitik %2
eu[1]: %1 fitxategitik %2

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
eu[0]: %1 karpetatik %2
eu[1]: %1 karpetatik %2

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
eu[0]: %1 elementutik %2
eu[1]: %1 elementutik %2

en: %1 file | %1 files
eu[0]: fitxategi %1
eu[1]: %1 fitxategia

en: %1 folder | %1 folders
eu[0]: karpeta %1
eu[1]: %1 karpeta

en: %1 item | %1 items
eu[0]: elementu %1
eu[1]: %1 elementu

[ctx: Percentage of a job]
en: %1%
eu: %%1

[ctx: Hides/expands item details]
en: Details
eu: Xehetasunak

[ctx: Pause running job]
en: Pause
eu: Etenaldia

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
eu: Utzi

en: More Options…
eu: Aukera gehiago...

en: Open
eu: Ireki

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
eu: Tekleatu erantzun bat...

[ctx: @action:button]
en: Send
eu: Bidali

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
eu: %1 (Etenda)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
eu: %1 (huts egin du)

en: Job Failed
eu: Atazak huts egin du

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
eu: %1 (Amaituta)

en: Job Finished
eu: Ataza amaitu da

en: now
eu: orain

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1m ago
eu: duela %1 min

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining
eu: %1 s amaitzeko

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1m remaining
eu: %1 min amaitzeko

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1h remaining
eu: %1 h amaitzeko

en: Notification service not available
eu: Jakinarazpen zerbitzua ez dago erabilgarri

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
eu: Jakinarazpenak une honetan '%1 %2'ren bidez ematen dira

en: Show Fewer
eu: Erakutsi gutxiago

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
eu: Erakutsi %1 gehiago
