plasma-mobile - en to eu translation catalogue (51 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
eu: Hasierako abioko morroia irekitzen du konfigurazioa aldatu gabe

en: © 2024 KDE Community
eu: © 2024 KDE Komunitatea

en: Edit APN
eu: Editatu APNa

en: Name
eu: Izena

en: Username
eu: Erabiltzaile-izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Network type
eu: Sare mota

en: Only 4G
eu: Bakarrik 4G

en: Only 3G
eu: Bakarrik 3G

en: Only 2G
eu: Bakarrik 2G

en: Any
eu: Edozein

en: Cellular
eu: Mugikorrerako sarea

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
eu: Mesedez, zure APNa mugikorreko datuetarako behean konfiguratu, zure operadoreak informazio gehiago erabilgarri izango du.

en: You are connected to the mobile network.
eu: Mugikorreko sarera konektatuta zaude.

en: Please insert a SIM card into your device.
eu: Mesedez, sartu SIM txartel bat zure gailuan.

en: Your device does not have a modem available.
eu: Zure gailuak ez du modemik erabilgarri.

en: Mobile Data
eu: Mugikorreko datuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Add APN
eu: Gehitu APN

en: Complete!
eu: Osatuta!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
eu: Zure gailua orain prest dago. <br /><br />Gozatu <b>%1</b>!

en: Before we get started…
eu: Hasi baino lehen…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
eu: Doitu pantailaren distira, instalazio-prozesurako erosoa izan dadin.

en: Adjust the size of elements on the screen.
eu: Doitu pantailako elementuen neurria.

en: Display Scaling
eu: Pantailaren eskalatzea

en: Dark Theme
eu: Gai iluna

en: System Navigation
eu: Sistemaren nabigazioa

en: Choose a method to navigate around the system.
eu: Aukeratu sisteman nabigatzeko metodo bat.

en: Gesture navigation
eu: Keinu bidez nabigatzea

en: Swipe up from the bottom to see running applications. Flick to go to the home screen.
eu: Behetik, hatza goraka irristatu martxan dauden aplikazioak ikusteko. Hatz-kolpe arina etxeko pantailara joateko.

en: Button navigation
eu: Botoi bidez nabigatzea

en: Use buttons on a navigation bar to navigate the system.
eu: Nabigazio-barra bateko botoiak erabili sisteman nabigatzeko.

en: This can later be changed in the settings.
eu: Hori, geroago, ezarpenetan alda daiteke.

en: Time and Date
eu: Ordua eta data

en: Select your time zone and preferred time format.
eu: Hautatu zure ordu-eremua eta gogoko ordu-formatua.

en: 24-Hour Format
eu: 24 orduko formatua

en: Invalid input.
eu: Sarrerako baliogabea.

en: Connect
eu: Konektatu

en: Disconnect
eu: Deskonektatu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Connect to
eu: Konektatu hona:

en: Network
eu: Sarea

en: Connect to a WiFi network for network access.
eu: Konektatu Wi-Fi sare batera sareko sarbiderako.

en: Password…
eu: Pasahitza…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
eu: Ongi etorri <b>Plasma Mugikorrera</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
eu: <br/><b>%1</b>(e)k bultzatua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Initial Start
eu: Hasierako abioa

en: Back
eu: Atzera

en: Finish
eu: Amaitu
