plasma-mobile - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Waydroid Integration
eu: Waydroid bateratzea

en: Waydroid is not installed
eu: Waydroid ez dago instalatuta

en: Check installation
eu: Ikuskatu instalazioa

en: Downloading Android and vendor images.
    It can take a few minutes.
eu: Androiden eta saltzaileen irudiak zama-jaisten.
    Minutu batzuk beharko ditu.

en: Waydroid is resetting.
    It can take a few seconds.
eu: Waydroid berrezartzen ari da.
    Segundo batzuk beharko ditu.

en: The Waydroid session is not running.
eu: Waydroid saioa ez da exekutatzen ari.

en: Start the session
eu: Abiatu saioa

en: Waydroid session is starting.
    It can take a few seconds.
eu: Waydroid saioa abiatzen ari da.
    Segundo batzuk beharko ditu.

en: Waydroid applications
eu: Waydroid aplikazioak

[ctx: @action:button]
en: Install APK
eu: Instalatu APK

en: You must select a local file
eu: Fitxategi lokal bat hautatu behar duzu

[ctx: @action:button]
en: Delete the application
eu: Ezabatu aplikazioa

en: General information
eu: Informazio orokorra

en: IP address
eu: IP helbidea

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Waydroid status
eu: Waydroid-en egoera

en: Running
eu: Martxan

en: Stop session
eu: Gelditu saioa

en: Certify my device for Google Play Protect
eu: Ziurtatu nire gailua Google Play Protect-erako

en: Installed applications
eu: Instalatutako aplikazioak

en: Reset Waydroid
eu: Berrezarri Waydroid

[ctx: @title:window]
en: Confirm Waydroid Reset
eu: Baieztatu Waydroid berrezartzea

en: Are you sure you want to reset Waydroid? This is a destructive action, and will wipe all user data.
eu: Ziur zaude Waydroid berrezarri nahi duzula? Ekintza suntsigarria da, eta erabiltzaileen datu guztiak ezabatuko ditu.

en: Waydroid properties
eu: Waydroid-en propietateak

en: May require restarting the Waydroid session to apply
eu: Eragina izateko, baliteke Waydroid saioa berrabiarazi behar izatea

en: Multi Windows
eu: Leiho anizkoitzak

en: Enables/Disables window integration with the desktop
eu: Leihoa mahaigainarekin bateratzea gaitzen/ezgaitzen du

en: Suspend
eu: Eseki

en: Let the Waydroid container sleep (after the display timeout) when no apps are active
eu: Utzi Waydroid edukiontziak lo egin dezan (bistaratzailearen denbora-muga igarotakoan) aktibo dagoen aplikaziorik ez dagoenean

en: Allow android direct access to hotplugged devices
eu: Baimendu androidek ibilian konektatutako gailuetara zuzeneko sarbidea izatea

en: Downloading %1MB/%2MB Speed %3
eu: %1MB/%2MB zama-jaisten abiadura %3

en: Google Play Protect configuration
eu: Google Play Protect-en konfigurazioa

en: Fetching your Android ID.
    It can take a few seconds.
eu: Zure Android ID eskuratzen.
    Segundo batzuk iraun dezake.

en: When launching Waydroid with GAPPS for the first time, you will be notified that the device is not certified for Google Play Protect. To self certify your device, paste the Android ID in the field on the website. Then, give the Google services some minutes to reflect the change and restart Waydroid.
eu: Waydroid GAPPSerekin aurreneko aldiz abiaraztean, Google Play Protec-erako ziurtatu gabe dagoela jakinaraziko zaizu. Zerorrek zeure gailua ziurtatzeko, itsatsi Android ID webguneko eremuan. Ondoren, eman Google zerbitzuei minutu batzuk aldaketak islatzeko eta Waydroid berrabiarazi.

[ctx: @action:button]
en: Copy Android ID and open the website
eu: Kopiatu Android ID eta ireki webgunea

en: Initial configuration
eu: Hasierako konfigurazioa

en: System type
eu: Sistema mota

en: Configure Waydroid
eu: Konfiguratu Waydroid
