plasma-mobile - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
fi: Mobiilidata

en: Not Available
fi: Ei käytettävissä

en: APN needs to be configured in the settings
fi: APN pitää määrittää asetuksissa

en: On
fi: Käytössä

en: Off
fi: Ei käytössä

en: No SIM inserted
fi: Ei SIM-korttia
