plasma-mobile - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
fi: Nauhoita näyttö

en: Recording…
fi: Nauhoitetaan…

en: Writing…
fi: Kirjoitetaan…

en: Tap to start recording
fi: Aloita nauhoitus napauttamalla

en: Screen is being captured…
fi: Ruutua kaapataan…

en: Please wait…
fi: Odota…

en: New Screen Recording
fi: Uusi ruutunauhoitus

en: New Screen Recording saved in %1
fi: Tallennettiin uusi ruutunauhoitus: %1
