plasma-mobile - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
fi: Järjestelmän ylläpito on rajoittanut asettelumuutoksia

en: General
fi: Perusasetukset

en: Homescreen Layout
fi: Kotinäytön asettelu

en: The homescreen layout to use.
fi: Käytettävä kotinäytön asettelu.

en: Wallpaper Plugin
fi: Taustakuvaliitännäinen

en: The wallpaper plugin to use.
fi: Käytettävä taustakuvaliitännäinen.

en: Wallpaper Plugins
fi: Taustakuvaliitännäiset

en: Get New Plugins…
fi: Etsi uusia liitännäisiä…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
fi: Asettelumuutokset on otettava käyttöön ennen muiden muutosten tekemistä.

en: Apply now
fi: Ota käyttöön nyt

en: Wallpaper
fi: Taustakuva

en: Change Wallpaper
fi: Vaihda taustakuva

en: Configure
fi: Asetukset
