plasma-nm - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Invalid input.
fi: Virheellinen syöte.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
fi: Yhteystietoa – ”%1”

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
fi: Siirtonopeudet

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
fi: Yhdistetty, ↓ %1/s, ↑ %2/s

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
fi: Yhteyden tiedot

en: Connect to
fi: Yhdistä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Wi-Fi
fi: Langaton verkko

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
fi: Tallennetut verkot

en: Available Networks
fi: Saatavilla olevat verkot

en: Add Custom Connection
fi: Lisää mukautettu yhteys

en: Add New Connection
fi: Lisää uusi yhteys

en: Save
fi: Tallenna

[ctx: @title:group]
en: General
fi: Perusasetukset

en: Hidden Network
fi: Piiloverkko

[ctx: @title:group]
en: Security
fi: Tietoturva

en: Security type
fi: Suojaustyyppi

en: None
fi: Ei mikään

en: WEP Key
fi: WEP-avain

en: Dynamic WEP
fi: Dynaaminen WEP

en: Password
fi: Salasana

en: Authentication:
fi: Todennus:

en: Tunneled TLS
fi: Tunneloitu TLS

en: Protected EAP
fi: Suojattu EAP

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
fi: IP-asetukset

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Manual
fi: Mukautettu

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Gateway
fi: Yhdyskäytävä

en: Network prefix length
fi: Verkkoetuliitteen pituus

en: DNS
fi: Nimipalvelin

en: Password…
fi: Salasana…

en: Upload
fi: Lähetys

en: Download
fi: Lataus
