plasma-mobile - en to fi translation catalogue (16 entries)

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
fi: Kansio

en: Remove from favourites
fi: Poista suosikeista

en: Add applications to your favourites so they show up here.
fi: Lisää sovellukset suosikkeihisi, niin ne näkyvät tässä.

en: Move out of folder
fi: Siirrä pois kansiosta

en: Add to favourites
fi: Lisää suosikkeihin

en: Applications
fi: Sovellukset

en: Wallpapers
fi: Taustakuvat

en: Settings
fi: Asetukset

en: Homescreen Settings
fi: Kotinäytön asetukset

en: Homescreen
fi: Kotinäyttö

en: Wallpaper blur effect
fi: Taustakuvan sumennustehoste

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
fi: Ei mitään

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
fi: Yksinkertainen

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
fi: Täysi

en: Double tap to lock device
fi: Lukitse laite kaksoisnapautuksella

[ctx: @action:button]
en: Switch between homescreens and more wallpaper options
fi: Vaihda kotinäytöstä toiseen ja muita taustakuva-asetuksia
