plasma-mobile - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Remove from favourites
fr: Supprimer des préférés

en: Add applications to your favourites so they show up here.
fr: Ajouter des applications à vos préférés afin de les faire apparaître ici.

en: Move out of folder
fr: Déplacer en dehors du dossier

en: Add to favourites
fr: Ajouter aux préférés

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
fr: Dossier
