plasma-mobile - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
gl: Retirar das favoritas

en: Add applications to your favourites so they show up here.
gl: Engada aplicacións ás favoritas para que aparezan aquí.

en: Move out of folder
gl: Sacar do cartafol

en: Add to favourites
gl: Engadir ás favoritas

en: Applications
gl: Aplicacións

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
gl: Cartafol
