plasma-mobile - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
gl: Datos móbiles

en: Not Available
gl: Non dispoñíbeis

en: APN needs to be configured in the settings
gl: Ten que configurar a APN.

en: On
gl: Activados

en: Off
gl: Desactivados

en: No SIM inserted
gl: Non hai SIM.
