plasma-mobile - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
gl: Gravar a pantalla

en: Recording…
gl: Gravando…

en: Writing…
gl: Escribindo…

en: Tap to start recording
gl: Toque para iniciar a gravación

en: Screen is being captured…
gl: Estase capturando a pantalla…

en: Please wait…
gl: Agarde…

en: New Screen Recording
gl: Nova gravación de pantalla

en: New Screen Recording saved in %1
gl: A gravación de pantalla gardouse en %1.
