plasma-mobile - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
gl: Copiar no portapapeis

en: View Error Details…
gl: Ver os detalles do erro…

en: Open %1
gl: Abrir %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
gl: A persoa administradora do sistema restrinxiu os cambios disposición

en: General
gl: Xeral

en: Homescreen Layout
gl: Disposición da pantalla de inicio

en: The homescreen layout to use.
gl: A disposición da pantalla de inicio para usar.

en: Wallpaper Plugin
gl: Complemento de fondos de pantalla

en: The wallpaper plugin to use.
gl: O complemento de fondo para usar.

en: Wallpaper Plugins
gl: Complementos de fondo de pantalla

en: Get New Plugins…
gl: Obter novos complementos…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
gl: Os cambios de disposición deben aplicarse antes de poder facer outros cambios.

en: Apply now
gl: Aplicar agora

en: Wallpaper
gl: Fondo de pantalla

en: Enter PIN
gl: Introduza o PIN

en: Wrong PIN
gl: O PIN é incorrecto.

en: Panel Focus Indicator
gl: Indicador de foco do panel
