plasma-mobile - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
gl: Abre o asistente inicial sen modificar a configuración.

en: © 2024 KDE Community
gl: © 2024 Comunidade KDE

en: Edit APN
gl: Editar o NPA

en: Name
gl: Nome

en: Username
gl: Nome de usuaria

en: Password
gl: Contrasinal

en: Network type
gl: Tipo de rede

en: Only 4G
gl: Só 4G

en: Only 3G
gl: Só 3G

en: Only 2G
gl: Só 2G

en: Any
gl: Calquera

en: Cellular
gl: Telefonía

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
gl: Configure o seu APN embaixo para datos móbiles, o seu fornecedor de servizo daralle máis información.

en: You are connected to the mobile network.
gl: Ten conexión á rede móbil.

en: Please insert a SIM card into your device.
gl: Insira unha tarxeta SIM no dispositivo.

en: Your device does not have a modem available.
gl: O seu dispositivo non ten módem.

en: Mobile Data
gl: Datos móbiles

en: Edit
gl: Editar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Add APN
gl: Engadir un APN

en: Complete!
gl: Completouse!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
gl: O dispositivo está listo. <br /><br />Goce de <b>%1</b>!

en: Before we get started…
gl: Antes de comezar…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
gl: Axuste o brillo da pantalla a un valor que lle resulte cómodo durante o proceso de instalación.

en: Adjust the size of elements on the screen.
gl: Axuste o tamaño dos elementos na pantalla.

en: Display Scaling
gl: Axuste da escala da pantalla

en: Dark Theme
gl: Tema escuro

en: Time and Date
gl: Hora e data

en: Select your time zone and preferred time format.
gl: Selecciona o seu fuso horario e o formato de hora que prefire.

en: 24-Hour Format
gl: Formato de 24 horas

en: Invalid input.
gl: A entrada é incorrecta.

en: Connect to
gl: Conectar con

en: Network
gl: Rede

en: Connect to a WiFi network for network access.
gl: Conecte a unha rede WiFi para acceder á rede.

en: Password…
gl: Contrasinal…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
gl: Benvida a<br/><b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
gl: Construído con<br/><b>%1</b>

en: Next
gl: Seguinte

en: Initial Start
gl: Inicio

en: Back
gl: Volver

en: Finish
gl: Finalizar
