plasma-mobile - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Languages
gl: Idiomas

en: Apply
gl: Aplicar

en: On-Screen Keyboard
gl: Teclado en pantalla

en: Type anything here…
gl: Escriba algo aquí…

[ctx: @title:group]
en: Feedback
gl: Achegas

en: Sound
gl: Son

en: Whether to emit a sound on keypress.
gl: Se emitir un son ao premer unha tecla.

en: Vibration
gl: Vibración

en: Whether to vibrate on keypress.
gl: Se vibrar ao premer unha tecla.

[ctx: @title:group]
en: Text Correction
gl: Corrección de texto

en: Check spelling of entered text
gl: Comprobar a ortografía do texto escrito.

en: Capitalize the first letter of each sentence
gl: Por en maiúsculas a primeira letra de cada sentenza.

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
gl: Completar a palabra actual coa primeira suxestión ao premer o espazador.

en: Suggest potential words in word ribbon
gl: Suxerir palabras potenciais na barra de palabras.

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
gl: Inserir un punto final ao premer o espazador dúas veces.

en: Configure Languages
gl: Configurar os idiomas
