plasma-mobile - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Open with %1
gl: Abrir con %1

en: Open with…
gl: Abrir con…

en: Open Containing Folder
gl: Abrir o cartafol contedor

en: &Copy
gl: &Copiar

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
gl: Copiar a localización

en: Properties
gl: Propiedades

en: Clear All Notifications
gl: Borrar as notificacións

en: On
gl: Activado

en: Off
gl: Desactivado

en: SIM Locked
gl: A SIM está bloqueada

en: Playback Streams
gl: Secuencias de reprodución

en: Recording Streams
gl: Fluxos de gravación

en: Device name not found
gl: Non se atopou o nome do dispositivo.

en: Show additional options for %1
gl: Mostrar opcións adicionais para %1.

en: Notification Sounds
gl: Sons de notificacións

en: Stream name not found
gl: Non se atopou o nome do fluxo

en: Unmute
gl: Activar o son

en: Mute
gl: Silenciar

en: configure audio streams
gl: configurar os fluxos de son

en: Open audio settings
gl: Abrir a configuración de son.

[ctx: @info:placeholder]
en: Search…
gl: Buscar…

en: No media playing
gl: Non se está a reproducir nada.

en: Previous track
gl: Pista anterior

en: Play or Pause media
gl: Reproducir ou deter o contido multimedia

en: Next track
gl: Seguinte pista

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
gl: Copiar o enderezo da ligazón

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy
gl: Copiar

[ctx: @action:inmenu]
en: Select All
gl: Seleccionar todo

[ctx: Reply to message]
en: Reply
gl: Responder

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
gl: %2 de %1

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
gl[0]: %2 de %1 ficheiro
gl[1]: %2 de %1 ficheiros

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
gl[0]: %2 de %1 cartafol
gl[1]: %2 de %1 cartafoles

[ctx: How many items (that includes files and dirs) have been copied]
en: %2 of %1 item | %2 of %1 items
gl[0]: %2 de %1 elemento
gl[1]: %2 de %1 elementos

en: %1 file | %1 files
gl[0]: %1 ficheiro
gl[1]: %1 ficheiros

en: %1 folder | %1 folders
gl[0]: %1 cartafol
gl[1]: %1 cartafoles

en: %1 item | %1 items
gl[0]: %1 elemento
gl[1]: %1 elementos

[ctx: Hides/expands item details]
en: Details
gl: Detalles

[ctx: Pause running job]
en: Pause
gl: Pausar

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
gl: Cancelar

en: More Options…
gl: Máis opcións…

en: Open
gl: Abrir

[ctx: Text field placeholder]
en: Type a reply…
gl: Escriba unha resposta…

[ctx: @action:button]
en: Send
gl: Enviar

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
gl: %1 (en pausa)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
gl: %1 (fallou)

en: Job Failed
gl: A tarefa fallou

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
gl: %1 (rematou)

en: Job Finished
gl: Rematou a tarefa

en: now
gl: agora

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1m ago
gl: Hai %1 minutos

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining
gl: Restan %1 segundos

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1m remaining
gl: Restan %1 minutos

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1h remaining
gl: Restan %1 horas

en: Notification service not available
gl: O servizo de notificacións non está dispoñíbel

[ctx: Vendor and product name]
en: Notifications are currently provided by '%1 %2'
gl: Actualmente as notificacións fornéceas «%1 %2»

en: Show Fewer
gl: Amosar menos

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
gl: Amosar %1 máis
