plasma-mobile - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
he: נתונים סלולריים

en: Not Available
he: לא זמין

en: APN needs to be configured in the settings
he: יש להגדיר את נקודת הגישה בהגדרות

en: On
he: כבויים

en: Off
he: פעילים

en: No SIM inserted
he: אין SIM במגירה
