plasma-mobile - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Invalid input.
he: קלט שגוי.

[ctx: kcm page title]
en: Connection Info for "%1"
he: פרטי החיבור „%1”

[ctx: @title:group]
en: Transfer Rates
he: קצבי תעבורה

en: Connected, ↓ %1/s, ↑ %2/s
he: מחובר, ↓ %1 לשנייה, ↑ %2 לשנייה

[ctx: @title:group]
en: Connection Details
he: פרטי חיבור

en: Connect to
he: התחברות אל

en: Edit
he: עריכה

en: Wi-Fi
he: רשת אלחוטית

[ctx: @title:group]
en: Saved Networks
he: רשתות שמורות

en: Available Networks
he: רשתות זמינות

en: Add Custom Connection
he: הוספת חיבור מותאם אישית

en: Add New Connection
he: הוספת חיבור חדש

en: Save
he: שמירה

[ctx: @title:group]
en: General
he: כללי

en: SSID
he: שם רשת אלחוטית (SSID)

en: Hidden Network
he: רשת מוסתרת

[ctx: @title:group]
en: Security
he: אבטחה

en: Security type
he: סוג אבטחה

en: None
he: אין

en: WEP Key
he: מפתח WEP

en: Dynamic WEP
he: WEP דינמי

en: WPA/WPA2 Personal
he: WPA/WPA2 אישי

en: WPA/WPA2 Enterprise
he: WPA/WPA2 מסחרי

en: WPA3 Personal
he: WPA3 אישי

en: WPA3 Enterprise
he: WPA3 מסחרי

en: Password
he: סיסמה

en: Authentication:
he: אימות:

en: Tunneled TLS
he: TLS מתועל

en: Protected EAP
he: EAP מוגן

[ctx: @title:group]
en: IP Settings
he: הגדרות IP

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Manual
he: ידני

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Gateway
he: שער גישה

en: Network prefix length
he: אורך קידומת רשת

en: Password…
he: סיסמה…

en: /s
he: לשנ׳

en: Upload
he: העלאה

en: Download
he: מחיקה
