plasma-mobile - en to he translation catalogue (180 entries)

en: Error resetting the modem: %1
he: איפוס המודם נכשל: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
he: עדכון הגדרות החיבור %1 נכשל: %2.

en: Error activating connection: %1
he: שגיאה בהפעלת חיבור: %1

en: Error adding connection: %1
he: שגיאה בהוספת חיבור: %1

en: Error removing connection: %1
he: שגיאה בהסרת חיבור: %1

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unmanaged
he: לא מנוהל

en: Unavailable
he: לא זמין

en: Disconnected
he: מנותק

en: Preparing
he: בהכנה

en: ConfiguringHardware
he: חומרה מוגדרת

en: NeedAuth
he: צריך אימות

en: ConfiguringIp
he: IP מוגדר

en: CheckingIp
he: IP נבדק

en: WaitingForSecondaries
he: בהמתנה למשניים

en: Activated
he: מופעל

en: Deactivating
he: מושבת

en: Failed
he: נכשל

en: GSM Compact
he: GSM חסכוני

en: HSPA+
he: HSPA+‎

en: Off
he: כבוי

en: Low-power mode
he: מצב חיסכון בחשמל

en: Full power mode
he: מצב ניצול חשמל מלא

en: Initializing
he: מאתחל

en: Locked
he: נעול

en: Disabled
he: מושבת

en: Disabling
he: משבית

en: Enabling
he: מפעיל

en: Enabled
he: מופעל

en: Searching for network provider
he: מתבצע חיפוש אחר ספק רשת

en: Registered with network provider
he: בוצע רישום מול ספק הרשת

en: Disconnecting
he: מתנתק

en: Connecting
he: מתחבר

en: Connected
he: מחובר

en: No error.
he: אין שגיאה.

en: Unknown error.
he: שגיאה לא ידועה.

en: SIM is required but missing.
he: דרוש SIM אבל אין.

en: SIM is available but unusable.
he: יש SIM אבל הוא בלתי שמיש.

en: Unknown modem capabilities.
he: יכולות המודם לא ידועות.

en: eSIM is not initialized.
he: ה־eSIM לא מאותחל.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
he: לא רשום, לא מתבצע חיפוש אחר ספק חדש לרישום.

en: Registered on home network.
he: רשום ברשת הבית.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
he: לא רשום, מתבצע חיפוש אחר ספק חדש לרישום מולו.

en: Registration denied.
he: הרישום נדחה.

en: Unknown registration status.
he: מצב הרישום לא ידוע.

en: Registered on a roaming network.
he: בוצע רישום מול רשת נדידה.

en: Registered for "SMS only", on home network.
he: רשום במסלול „מסרונים בלבד”, רשת הבית.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
he: רשום במסלול „מסרונים בלבד”, רשת נדידה.

en: Emergency services only.
he: שירותי חירום בלבד.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
he: רשום במסלול „אין העדפת נסיגת תזרים שיחות (CSFB)”, רשת הבית.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
he: רשום במסלול „אין העדפת נסיגת תזרים שיחות (CSFB)”, רשת נדידה.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
he: מצורף לגישה אל שירותי ספק מקומי מוגבלים.

en: Scanning networks failed: %1
he: סריקת הרשתות נכשלה: %1

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: GuessYes
he: לנחש כן

en: GuessNo
he: לנחש לא

en: 2G
he: דור 2

en: 3G
he: דור 3

en: 4G
he: דור 4

en: 5G
he: דור 5

en: Any
he: כלשהו

en: Lock reason unknown.
he: סיבת הנעילה לא ידועה.

en: Modem is unlocked.
he: המודם משוחרר.

en: SIM requires the PIN code.
he: ה־SIM דורש את קוד ה־PIN.

en: SIM requires the PIN2 code.
he: ה־SIM דורש את קוד ה־PIN2.

en: SIM requires the PUK code.
he: ה־SIM דורש את קוד ה־PUK.

en: SIM requires the PUK2 code.
he: ה־SIM דורש את קוד ה־PUK2.

en: Modem requires the service provider PIN code.
he: המודם דורש את קוד ה־PIN של ספק השירות.

en: Modem requires the service provider PUK code.
he: המודם דורש את קוד ה־PUK של ספק השירות.

en: Modem requires the network PIN code.
he: המודם דורש את קוד ה־PIN של הרשת.

en: Modem requires the network PUK code.
he: המודם דורש את קוד ה־PUK של הרשת.

en: Modem requires the PIN code.
he: המודם דורש את קוד ה־PIN.

en: Modem requires the corporate PIN code.
he: המודם דורש את קוד ה־PIN של החברה.

en: Modem requires the corporate PUK code.
he: המודם דורש את קוד ה־PUK של החברה.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
he: המודם דורש את קוד ה־PIN מסוג PH-FSIM.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
he: המודם דורש את קוד ה־PUK מסוג PH-FSIM.

en: Modem requires the network subset PIN code.
he: המודם דורש את קוד ה־PIN של תת הרשת.

en: Modem requires the network subset PUK code.
he: המודם דורש את קוד ה־PUK של תת הרשת.

en: (empty)
he: (ריק)

en: Error toggling SIM lock: %1
he: שגיאה בהחלפת מצב נעילת SIM:‏ %1

en: Error changing the PIN: %1
he: שגיאה בהחלפת ה־PIN:‏ %1

en: Error sending the PIN: %1
he: שגיאה בשליחת ה־PIN:‏ %1

en: Error sending the PUK: %1
he: שגיאה בשליחת ה־PUK:‏ %1

en: Available Networks
he: רשתות זמינות

en: none
he: אין

en: Current operator: %1
he: ספק נוכחי: %1

en: Scan For Networks
he: סריקת לאיתור רשתות

en: Edit APN
he: עריכת נקודת גישה (APN)

en: New APN
he: שם נק׳ גישה (APN) חדש

en: Name
he: שם

en: APN
he: נקודת גישה (APN)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Network type
he: סוג רשת

en: 4G/3G/2G
he: דור 4/דור 3/דור 2

en: 3G/2G
he: דור 3/דור 2

en: Only 4G
he: דור 4 בלבד

en: Only 3G
he: דור 3 בלבד

en: Only 2G
he: דור 2 בלבד

en: Save profile
he: שמירת פרופיל

en: Modem not available
he: מודם לא זמין

en: Mobile data
he: נתונים סלולריים

en: No SIM is inserted.
he: אין SIM במגירה.

en: Mobile data is not available with this modem.
he: נתונים סלולריים לא זמינים עם המודם הזה.

en: An APN needs to be configured to have mobile data.
he: יש להגדיר נקודת גישה (APN) כדי לאפשר גישה לנתונים סלולריים.

en: Whether mobile data is enabled.
he: האם נתונים סלולריים פעילים.

en: Data Usage
he: ניצולת נתונים

en: View data usage.
he: הצגת ניצולת נתונים.

en: SIM | SIMs
he[0]: כרטיס SIM
he[1]: כרטיסי SIM
he[2]: כרטיסי SIM
he[3]: כרטיסי SIM

en: View SIM %1 details.
he: הצגת פרטי SIM %1.

en: Modem %1
he: מודם %1

en: Modem Control
he: בקרת מודם

en: Force Modem Restart
he: אילוץ הפעלת מודם מחדש

en: Modem Details
he: פרטי מודם

en: Access Technologies
he: טכנולוגיות גישה

en: IMEI
he: מס׳ ברזל (IMEI)

en: Manufacturer
he: יצרן

en: Model
he: דגם

en: Owned Numbers:
he: מספרים בבעלות:

en: Revision
he: מהדורה

en: Signal Quality
he: איכות קליטה

en: State
he: מצב

en: Failure Reason
he: סיבת הכשל

en: Registration State
he: מצב רישום

en: Roaming
he: נדידה

en: Firmware Version
he: גרסת קושחה

en: Interface Name
he: שם ממשק

en: Metered
he: מדוד

en: Active NetworkManager Connection
he: הפעלת חיבור NetworkManager

en: Device
he: מכשיר

en: Device ID
he: מזהה מכשיר

en: Drivers:
he: מנהלי התקן:

en: Plugin
he: תוסף

en: Power State
he: מצב צריכת חשמל

en: SIM Path
he: נתיב SIM

en: APNs
he: נקודות גישה (APN)

en: Edit
he: עריכה

en: Unable to autodetect connection settings for your carrier. Please find your carrier's APN settings by either contacting support or searching online.
he: לא ניתן לזהות את הגדרות החיבור לספק שלך אוטומטית. נא לאתר את הגדרות נקודות הגישה (APN) של הספק שלך על ידי יצירת קשר עם התמיכה או בחיפוש באינטרנט.

en: APN List
he: רשימת נקודות גישה (APN)

en: Delete
he: מחיקה

en: Add APN
he: הוספת נקודת גישה (APN)

en: Automatically detect APN
he: זיהוי נקודת גישה (APN) אוטומטית

en: SIM Lock
he: נעילת SIM

en: SIM is locked
he: ה־SIM נעול

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
he: כדי להשתמש ב־SIM צריך קודם לשחרר אותו.

en: SIM is not locked
he: ה־SIM לא נעול

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
he: אפשר לנעול את ה־SIM שלך כך שיידרש קוד PIN כדי להתקשר ולגלוש ברשת הסלולרית.

en: Lock SIM
he: נעילת SIM

en: Disable SIM Lock
he: השבתת נעילת SIM

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
he: להשבית את יכולת נעילת ה־SIM ולהסיר את קוד הגישה מה־SIM.

en: Change PIN
he: החלפת PIN

en: Change the passcode set on the SIM.
he: להחליף את קוד הגישה שהוגדר ל־SIM.

en: Unlock SIM
he: שחרור SIM

en: Attempts left: %1
he: ניסיונות שנותרו: %1

en: Enter PIN
he: נא למלא PIN

en: Change SIM PIN
he: החלפת ה־PIN של ה־SIM

en: PINs don't match!
he: הקודים של ה־PIN לא תואמים!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
he: קוד PIN חייב להיות בין 4 ל־8 ספרות!

en: Current PIN
he: PIN נוכחי

en: New PIN
he: PIN חדש

en: Confirm PIN
he: אישור PIN

en: Remove SIM PIN
he: הסרת PIN מה־SIM

en: Add SIM PIN
he: הוספת PIN ל־SIM

en: This SIM slot is empty, a SIM card needs to be inserted in order for it to be used.
he: חריץ ה־SIM הזה ריק, יש להכניס כרטיס SIM כדי להשתמש בו.

en: Data Roaming
he: נדידת נתונים

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
he: לאפשר למכשיר שלך להשתמש ברשתות שונות מזו של הספק שלך.

en: Modify APNs
he: שינוי נקודות גישה (APN)

en: Configure access point names for your carrier.
he: הגדרת שמות נקודות גישה לספק שלך.

en: Networks
he: רשתות

en: Select a network operator.
he: נא לבחור ספק רשת.

en: Modify SIM lock settings.
he: שינוי הגדרות נעילת SIM.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
he: הצגת פרטי המודם שאליו מחובר ה־SIM הזה.

en: SIM Details
he: פרטי SIM

en: Operator Code (modem)
he: קוד מפעיל (מודם)

en: Operator Name (modem)
he: שם מפעיל (מודם)

en: Operator Code (provided by SIM)
he: קוד מפעיל (סופק על ידי ה־SIM)

en: Operator Name (provided by SIM)
he: שם המפעיל (סופק על ידי ה־SIM)

en: SIM ID
he: מזהה SIM

en: Emergency Numbers
he: מספרי חירום
