plasma-mobile - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: View Error Details…
he: הצגת פרטי שגיאה…

en: Open %1
he: פתיחת %1

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
he: שינויי פריסה הוגבלו על ידי הנהלת המערכת

en: General
he: כללי

en: Homescreen Layout
he: פריסת מסך הבית

en: The homescreen layout to use.
he: פריסת מסך הבית לשימוש.

en: Wallpaper Plugin
he: תוסף תמונת רקע

en: The wallpaper plugin to use.
he: תוסף תמונת הרקע לשימוש.

en: Wallpaper Plugins
he: תוספי תמונות רקע

en: Get New Plugins…
he: הורדת תוספים חדשים…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
he: יש להחיל את שינויים הפריסה לפני שאפשר לערוך שינויים נוספים

en: Apply now
he: החלה כעת

en: Wallpaper
he: תמונת רקע

en: Enter PIN
he: נא למלא קוד אישי (PIN)

en: Wrong PIN
he: קוד אישי (PIN) שגוי

en: Panel Focus Indicator
he: מחוון מיקוד לוח
