plasma-mobile - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Copy to Clipboard
hu: Másolás a vágólapra

en: View Error Details…
hu: Hiba részleteinek megjelenítése…

en: Open %1
hu: %1 megnyitása

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
hu: Az elrendezés változtatásait a rendszeradminisztrátor korlátozta

en: General
hu: Általános

en: Homescreen Layout
hu: Kezdőképernyő elrendezés

en: The homescreen layout to use.
hu: A használandó kezdőképernyő elrendezés.

en: Wallpaper Plugin
hu: Háttérképmodul

en: The wallpaper plugin to use.
hu: A használandó háttérképmodul.

en: Wallpaper Plugins
hu: Háttérképmodulok

en: Get New Plugins…
hu: Új bővítmények letöltése…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
hu: Az elrendezés változtatásait alkalmazni kell, mielőtt más változtatások történnek

en: Apply now
hu: Alkalmazás most

en: Wallpaper
hu: Háttérkép

en: Enter PIN
hu: PIN megadása

en: Wrong PIN
hu: Hibás PIN

en: Panel Focus Indicator
hu: Panelfókuszjelző
