plasma-mobile - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Opens the initial start wizard without modifying configuration
hu: Megnyitja az első indítás varázslót a beállítások módosítása nélkül

en: © 2024 KDE Community
hu: © A KDE Közösség, 2024.

en: Edit APN
hu: APN szerkesztése

en: Name
hu: Név

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Network type
hu: Hálózattípus

en: Only 4G
hu: Csak 4G

en: Only 3G
hu: Csak 3G

en: Only 2G
hu: Csak 2G

en: Any
hu: Bármely

en: Cellular
hu: Mobil

en: Please configure your APN below for mobile data, further information will be available with your carrier.
hu: Kérjük, állítsa be az APN-jét az alábbiakban a mobil adatkapcsolathoz,  további információk a  szolgáltatónál érhetők el.

en: You are connected to the mobile network.
hu: Ön kapcsolódott a mobilhálózathoz.

en: Please insert a SIM card into your device.
hu: Kérjük, helyezzen be egy SIM-kártyát az eszközbe.

en: Your device does not have a modem available.
hu: A készülék nem rendelkezik modemmel.

en: Mobile Data
hu: Mobil adatkapcsolat

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Delete
hu: Törlés

en: Add APN
hu: APN hozzáadása

en: Complete!
hu: Kész!

en: Your device is now ready. <br /><br />Enjoy <b>%1</b>!
hu: Az eszköze most már kész. <br /><br />Élvezze a <b>%1</b>-t!

en: Before we get started…
hu: Mielőtt elkezdenénk…

en: Adjust the screen brightness to be comfortable for the installation process.
hu: Állítsa be a képernyő fényerejét úgy, hogy kényelmes legyen a telepítési folyamathoz.

en: Adjust the size of elements on the screen.
hu: Állítsa be a képernyőn megjelenő elemek méretét.

en: Display Scaling
hu: Képernyőméretezés

en: Dark Theme
hu: Sötét téma

en: Time and Date
hu: Dátum és idő

en: Select your time zone and preferred time format.
hu: Válassza ki az időzónáját és a preferált időformátumot.

en: 24-Hour Format
hu: 24 órás formátum

en: Invalid input.
hu: Érvénytelen bemenet.

en: Connect to
hu: Kapcsolódás ehhez:

en: Network
hu: Hálózat

en: Connect to a WiFi network for network access.
hu: Kapcsolódjon egy WiFi hálózathoz a hálózati hozzáférését.

en: Password…
hu: Jelszó…

en: Welcome to<br/><b>Plasma Mobile</b>
hu: Üdvözli a <br/><b>Plasma Mobile</b>

en: Powered by<br/><b>%1</b>
hu: A gépházban a(z) <br/><b>%1</b>

en: Next
hu: Következő

en: Initial Start
hu: Első indítás

en: Back
hu: Vissza

en: Finish
hu: Befejezés
