plasma-mobile - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Mobile Data
hu: Mobil adatkapcsolat

en: Not Available
hu: Nem érhető el

en: APN needs to be configured in the settings
hu: Az APN-t meg kell adni a beállításokban

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: No SIM inserted
hu: Nincs behelyezve SIM-kártya
