plasma-mobile - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Waydroid Integration
hu: Waydroid integráció

en: Waydroid is not installed
hu: A Waydroid nincs telepítve

en: Check installation
hu: Telepítés ellenőrzése

en: Downloading Android and vendor images.
    It can take a few minutes.
hu: Android és gyártói képek letöltése.
    Ez eltarthat néhány percig.

en: Waydroid is resetting.
    It can take a few seconds.
hu: Waydroid visszaállítása.
    Ez eltarthat néhány másodpercig.

en: The Waydroid session is not running.
hu: A Waydroid munkamenet nem fut.

en: Start the session
hu: Munkamenet indítása

en: Waydroid session is starting.
    It can take a few seconds.
hu: A Waydroid munkamenet indul.
    Ez eltarthat néhány másodpercig.

en: Waydroid applications
hu: Waydroid alkalmazások

[ctx: @action:button]
en: Install APK
hu: APK telepítése

en: You must select a local file
hu: Válasszon ki egy helyi fájlt

[ctx: @action:button]
en: Delete the application
hu: Alkalmazás törlése

en: General information
hu: Általános információk

en: IP address
hu: IP-cím

en: Copy
hu: Másolás

en: Waydroid status
hu: Waydroid állapota

en: Running
hu: Fut

en: Stop session
hu: Munkamenet leállítása

en: Certify my device for Google Play Protect
hu: Eszköz tanúsítása a Google Play Protect számára

en: Installed applications
hu: Telepített alkalmazások

en: Reset Waydroid
hu: Waydroid visszaállítása

[ctx: @title:window]
en: Confirm Waydroid Reset
hu: Waydroid visszaállítás megerősítése

en: Are you sure you want to reset Waydroid? This is a destructive action, and will wipe all user data.
hu: Biztosan vissza szeretné állítani a Waydroidot? Ez egy visszafordíthatatlan művelet, és minden felhasználói adat törlődni fog.

en: Waydroid properties
hu: Waydroid tulajdonságai

en: May require restarting the Waydroid session to apply
hu: A Waydroid munkamenet újraindítására lehet szükség az alkalmazáshoz

en: Multi Windows
hu: Több ablak

en: Enables/Disables window integration with the desktop
hu: Ablakok és az asztal integrációjának bekapcsolása/kikapcsolása

en: Suspend
hu: Felfüggesztés

en: Let the Waydroid container sleep (after the display timeout) when no apps are active
hu: Engedélyezze, hogy a Waydroid konténer alvó módba lépjen (a képernyő időkorlátja után), ha nincs aktív alkalmazás

en: Allow android direct access to hotplugged devices
hu: Engedélyezi az Android közvetlen hozzáférését a csatlakoztatott eszközökhöz

en: Downloading %1MB/%2MB Speed %3
hu: Letöltés %1MB/%2MB Sebesség %3

en: Google Play Protect configuration
hu: Google Play Protect beállítása

en: Fetching your Android ID.
    It can take a few seconds.
hu: Android azonosító lekérése folyamatban.
    Ez néhány másodpercet igénybe vehet.

en: When launching Waydroid with GAPPS for the first time, you will be notified that the device is not certified for Google Play Protect. To self certify your device, paste the Android ID in the field on the website. Then, give the Google services some minutes to reflect the change and restart Waydroid.
hu: Ha először indítja a Waydroidot GAPPS-sel, értesítést kap arról, hogy az eszköz nincs tanúsítva a Google Play Protect számára. A saját eszköze tanúsításához illessze be az Android azonosítót a weboldalon található mezőbe. Ezután várjon néhány percet, hogy a Google szolgáltatások frissítsék az állapotot, majd indítsa újra a Waydroidot.

[ctx: @action:button]
en: Copy Android ID and open the website
hu: Android azonosító másolása és a weboldal megnyitása

en: Initial configuration
hu: Kezdeti beállítás

en: System type
hu: Rendszer típusa

en: Configure Waydroid
hu: Waydroid beállítása
