plasma-mobile - en to hu translation catalogue (51 entries)

en: Folder
hu: Mappa

[ctx: @info:placeholder]
en: Search applications…
hu: Alkalmazások keresése…

en: General
hu: Általános

en: This widget was not found.
hu: Ez a widget nem található.

en: Configure…
hu: Beállítás…

en: Options
hu: Beállítások

en: Widget Options
hu: Widgetbeállítások

en: Remove widget
hu: Widget eltávolítása

en: Configure widget
hu: Widget beállítása

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Release to configure, drag to move
hu: Engedje el a beállításhoz, húzza az áthelyezéshez

en: Confirm Folder Deletion
hu: Mappa törlésének megerősítése

en: Are you sure you want to delete this folder?
hu: Biztosan törölni szeretné ezt a mappát?

en: Widgets
hu: Widgetek

[ctx: @action:button The word 'new' refers to widgets]
en: Get New Widgets…
hu: Új widgetek letöltése…

[ctx: @action:button]
en: Get New Widgets…
hu: Új widgetek letöltése…

en: Icons
hu: Ikonok

en: Application
hu: Alkalmazás

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Size of icons on homescreen
hu: A kezdőképernyő ikonjainak mérete

en: The rows and columns will swap depending on the screen rotation.
hu: A sorok és oszlopok felcserélődnek a képernyő forgásától függően.

en: Homescreen
hu: Kezdőképernyő

en: Show labels on homescreen
hu: Címkék megjelenítése a kezdőképernyőn

en: Show labels in favorites bar
hu: Címkék megjelenítése a kedvencek sávon

en: Lock layout
hu: Elrendezés zárolása

en: Page transition effect
hu: Oldalátmenet hatás

en: Slide
hu: Csúszás

en: Cube
hu: Kocka

en: Fade
hu: Elhalványulás

en: Stack
hu: Kupac

en: Rotation
hu: Forgatás

en: Double tap to lock device
hu: Koppintson duplán az eszköz zárolásához

en: Favorites Bar
hu: Kedvencek sáv

en: Show background
hu: Háttér megjelenítése

[ctx: @title:group settings group]
en: Wallpaper
hu: Háttérkép

en: Wallpaper blur effect
hu: Háttérkép-elmosási effektus

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: None
hu: Nincs

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Simple
hu: Egyszerű

[ctx: Wallpaper blur effect]
en: Full
hu: Teljes

en: Export layout
hu: Elrendezés exportálása

en: Import layout
hu: Elrendezés importálása

en: Export layout to
hu: Elrendezés exportálása ide

en: Import layout from
hu: Elrendezés importálása innen

en: Export Status
hu: Exportálás állapota

en: Failed to export to %1
hu: Nem sikerült exportálni ide: %1

en: Homescreen layout exported successfully to %1
hu: A kezdőképernyő elrendezése sikeresen exportálva ide: %1

en: Confirm Import
hu: Importálás megerősítése

en: This will overwrite your existing homescreen layout!
hu: Ezzel felülírja a kezdőképernyője elrendezését!

en: Wallpapers
hu: Háttérképek

en: Settings
hu: Beállítások
