plasma-mobile - en to ia translation catalogue (6 entries)

en: Remove from favourites
ia: Remove ex favoritos

en: Add applications to your favourites so they show up here.
ia: Adde application a tu favoritos assi que illos es monstrate hic.

en: Move out of folder
ia: Remove de dossier

en: Add to favourites
ia: Adde a favoritos

en: Applications
ia: Applicationes

[ctx: Default application folder name.]
en: Folder
ia: Dossier
