plasma-mobile - en to ia translation catalogue (8 entries)

en: Record Screen
ia: Registra schermo

en: Recording…
ia: Registrante…

en: Writing…
ia: Scribente …

en: Tap to start recording
ia: Tocca per initiar a registrar

en: Screen is being captured…
ia: Schermo ha essite capturate...

en: Please wait…
ia: Pro favor, tu expecta…

en: New Screen Recording
ia: Nove Registration de Schermo

en: New Screen Recording saved in %1
ia: Nove registration de schermo salveguardate in %1
