plasma-mobile - en to ia translation catalogue (12 entries)

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
ia: Modificationes de disposition ha essite restringite per le administrator de systema

en: Homescreen Layout
ia: Disposition de schermo initial (Homescreen)

en: The homescreen layout to use.
ia: Le disposition de schermo initial a usar.

en: Wallpaper Plugin
ia: Plugin de tapete de papiro

en: The wallpaper plugin to use.
ia: Le plugin de tapete de papiro a usar.

en: Wallpaper Plugins
ia: Plugins de tapete de papiro

en: Get New Plugins…
ia: Obtene nove plugins…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
ia: Cambiamentos  de disposition debe esser applicate ante altere modificationes pote esser facite

en: Apply now
ia: Applica hora

en: Wallpaper
ia: Tapete de papiro

en: Change Wallpaper
ia: Campia tapete de papiro

en: Configure
ia: Configura
